Technolog rozpočtář

TECHNOLOG / ROZPOČTÁŘ VÝROBY 3D REKLAMY

Náplň práce:
-Tvorba nabídek / kalkulací 3D reklamy, světelné reklamy, velkoformátového tisku, okenních fólií, atd.

-Vedení a administrativní zpracování nabídek v interním informačním systému
-Komunikace se zadavateli reklamy
-Kooperace s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme:
-Technickou znalost materiálů a postupů v oboru 3D reklamy, světelné reklamy, velkoformátového tisku, okenních fólií, popřípadě v příbuzných oborech (stavebnictví, projekce, atd.)

-Prokazatelná praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
-Motivaci sám sebe vzdělávat, sledovat informační zdroje z oboru, sledovat trendy na trhu
-Komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup
-Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně
-Časová flexibilita a pracovní nasazení
-Velmi dobrá znalost práce Corel Draw, v MS Office a grafických programech (Adobe Photoshop, a další)
-SŠ/VŠ vzdělání technického směru (technologie výhodou)
-ŘP skupiny B
-Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:
-Práci v profesionální a úspěšné společnosti

-Práce na ŽL nebo HPP
-Motivující platové ohodnocení
-Zajímavou a zodpovědnou práci

Místo výkonu práce:
RAVAFOL CZ s.r.o.

Hlavní 227
250 82
Tuklaty

Kontakt:
Boleslav Král

kral@vyrobasvetelnereklamy.cz