Elektroinstalace v reklamě

Světelné zdroje používané v reklamě pro 3D nápisy nebo reklamní boxy z vlastní produkce RAVAFOL.

Světelné zdroje reklamy z produkce RAVAFOL

Přinášíme Vám profesionální LED technologii ve světelné reklamě z produkce LED RAVAFOL.

Led moduly, které se často používají nejen při velkoformátových, ale i maloformátových světelných boxech, kde je přijatelná cena a vynikající světelnost. Vzhledem k tomu, že si RAVAFOL vyrábí LED moduly, jako i ostatní LED produkty ve vlastní režii, dokáže RAVAFOL nabídnout kvalitu a cenu v jednom.

Led pásy, které používáme do 3D nápisů, kompozitních boxů či jiných atypických světelných reklam.

Lineární a vysokonapěťové zářivky jako víceméně recese používaná do světelných boxů na výslovné vyžádání zákazníka. Danou variantu již nedoporučujeme z důvodu častých servisních zásahů a následného navyšování ceny světelné reklamy. Naše motto - "Nemáme čas na opravy ale na nové reklamy."

Ostatní elektro součástky jako soumrakový spínač, transformátory pro led diody, vysokonapěťové transformátory pro slim zářivky, tlumivky, kabeláž, blikače a ostatní specifikace jsou jen na Vašich požadavcích.

Samozřejmostí jsou i repasace ze zářivek, neonů resp. jiných méně úsporných technologií na LED diody. Pokud máte starší světelnou reklamu a chcete snížit energetické náklady a zároveň prodloužit životnost reklamy, vyměníme Vám zářivky nebo neony za moderní LED moduly vlastní výroby, díky čemuž získá Vaše firemní logo nejlepší světelný efekt a viditelnost.

Nevíte jaký typ reklamy je pro Vás nejvhodnější? 

Mé jméno je Peter Lalo a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle  420 702 186 629, kde Vám poradím okamžitě. 

Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu 
kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz kde mi můžete zaslat Váš požadavek s grafikou, rozměrem, místem montáže a termínem dodání.
Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Vyžádejte si nejlepší cenu

Meno/názov:
Adresa:
Telefón:
E-mail:
IČO:
DIČ:
Odkaz: