Dřevovýroba

Zpracování dřeva pro stavbu, hospodářů, soukromé osoby nebo i pro retail, a to v interiéru i exteriéru

Co přesně vyrábíme?

  • BSH vrstvené lepené hranoly
  • KVH konstrukční hranoly
  • DSL konstrukce
  • CLT panely, stropy, stěny, střechy
  • LVL konstrukci
  • I nosníky
  • Palubky, obklady a fasády
  • Ohrady pro hospodářská zvířata
  • Hliníkové nebo kovové doplňky pro stavbu

Dřevěné akustické panely na stropy a stěny

Sortiment dřevěných akustických panelů poskytuje zvuk pohlcující povrchy s rozsáhlými možnostmi povrchové úpravy včetně dýh ze skutečného dřeva. Vzdálenost mezi drážkami se pro různé modely mění, s menšími roztečemi se obecně zvyšuje akustický výkon. Poskytujeme rozsáhlý design a akustickou podporu, takže panely mohou být dobře integrovány do prostoru se všemi doplňkovými položkami, které jsou sladěny tak, aby poskytovaly kontinuitu.
POUŽITÍ:
Interiérové ​​aplikace v hotelích, občanské vybavenosti, letištích, soukromých rezidencích nebo všude tam, kde se klade důraz na design.

Lepené hranoly

DSL je konstrukční dřevo používané na stavbu konstrukcí v moderních budovách a obytných čtvrtích. Poskytuje vysoce dimenzované a vysoce kvalitní řezivo na nosnost a přenášení hmotnosti. Má maximální rozměrovou stabilitu, aby minimalizovalo praskání konstrukce. Kvůli zvýšení jeho odolnosti je tříděný a sušený. Kvůli sušení má malou účinnost na popraskání, protože je vyroben z nejkvalitnějšího smrku. DSL je kontrolován podle inspekcí certifikátem DSL. Snese vysoké zatížení, protože je vysušený na 15%.
POUŽITÍ:
Může být použit v průmyslových a bytových domech. Na stavbu několika konstrukcí / segmentů v budovách. Používá se ve školách, složitých architekturách a sálech. Možnost použití v různých částech budovy.

Ohrady pro hospodářská zvířata

Pokud chováte hospodářská zvířata, oplocení je nezbytné. To platí pro bezpečnost zvířat, jakož i pro bezpečnost vašich sousedů. Dobré ploty dělají dobré sousedy, ale pokud jde o hospodářská zvířata, nelze použít jen tak ledajaké oplocení. Různé druhy hospodářských zvířat mají odlišné požadavky na základě jejich přirozeného chování. Proto pokud potřebujete ohradit hospodářská zvířata, kontaktujte nás.

Konstrukční dřevo

Lepené vrstvené dřevo je vysoce kvalitní dřevo s tvarovou stabilitou a schopností unést větší váhu. Může být tvarované do různých tvarů, který zvyšuje jeho nosnost. Používá se v obytných a průmyslových prostorech. Lepené laminované dřevo umožnilo lidem zavést do dřevěné konstrukce neomezené množství designů s rozmanitostí a trvanlivostí.
POUŽITÍ:
Vícepodlažní budovy, jako jsou kanceláře a domy. Budovy na soukromé a obchodní účely. Zemědělské objekty a průmyslové oblasti. Sportovní areál a budovy.

Hospodářské budovy a přestřešení pro zvířata

Všechny naše hospodářské budovy jsou k dispozici v různých velikostech a specifikacích a jsou definovány strukturou hlavních trámů a požadovaným rozpětím. Vyrábějí se standardně s použitím dřeva s možností vylepšení konstrukčních sloupků na kov, což zvýší životnost budovy. Všechny budovy jsou dodávány s možností opláštění a střešního materiálu, standardem je lapování nástup a ocelová střecha. Tyto budovy jsou dodávány na klíč.

Nevíte, jaký produkt je pro Vás nejvhodnější?

Mé jméno je Rastislav Valach a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 132 890, kde Vám poradím okamžitě.

Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu valach@vyrobasvetelnereklamy.cz kam mi můžete zaslat Váš požadavek s grafikou, rozměrem, místem montáže a termínem dodání.
Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Nejnovější realizace z dřevovýroby