Světelné reklamy jako světelné boxy, loga a písmo MAXI

Velkoformátová světelná reklama z backlight banneru jako světelné boxy či lightbox, 3D reklama, 3D nápisy nebo výroba 3D loga pro exponované reklamní plochy nebo totemy.

Co je reklamní lightbox a kde se používá

Světelný reklamní box MAXI je velkoformátový typ světelné reklamy. Takové reklamy naleznete zejména na reklamních světelných pylonech při obchodních centrech. Tento druh reklamy vyžaduje vysokou odolnost a kvalitu provedení. Výroba a montáž MAXI světelných reklam je velmi náročná, a proto vyžaduje odborný přístup a zkušenosti. To vše u nás najdete.

Jak a z čeho se vyrábí reklamní světelný box

Hlavní předností použitých materiálů v reklamě společnosti RAVAFOL CZ jsou kvalitní materiály. Samotné reklamní boxy jsou vyráběny výhradně z hliníkových komponentů, aby zvládaly požadované exteriérové ​​podmínky. Při výrobě reklamy používáme moderní technologie CNC pro vysokou přesnost a UV tisk pro dlouhou trvanlivost, kde se striktně dodržuje kvalita barevnosti provedení dané světelné reklamy stejně přes den i večer po rozsvícení. Do reklamních boxů instalujeme nejkvalitnější LED technologii a napájecí zdroje Mean Well, které patří ke špičce na trhu. Konstrukční provedení světelného boxu je navrženo vlastním statikem, elektroinstalace v Lightbox navržena a instalována vyškolenými elektrikáři a dodání zprávy k dokladům je samozřejmostí.

Světelné panely, boxy - světelná reklama nasvícená LED diodami

Vyrábíme světelné boxy, světelné panely a lightboxy, které jsou ideálním prostředkem pro exteriérovou propagaci a zviditelnění Vaší firmy či prodejny. Při výrobě světelné reklamy využíváme LED moduly s vysokou svítivostí v kombinaci s plexisklem s různým stupněm propustnosti. To umožňuje vytvářet zajímavé světelné efekty a vzory.

svetelné boxy

Co svítí v reklamním světelném boxu

Jak již bylo zmíněno, v reklamním světelném boxu používá společnost RAVAFOL CZ  výhradně svou LED technologii, kterou si vyvíjí ve vlastní režii. Stejně důležité v elektroinstalaci je také napájení LED modulů. RAVAFOL CZ používá nejvyšší kvalitu od renomovaného výrobce. Pokud se v duchu ptáte, proč nepoužít klasické lineární zářivky – vždyť je to levné, odpověď je následující. Relativně levné. Dnes je LED technologie dostatečně rozvinutá a plně nahrazuje zastaralé zářivky. Hlavní výhodou LED technologie v lightboxech je absence častého servisního zásahu. Při kvalitní LED technologii je prakticky nemožná poruchovost LED modulu či napájecího zdroje.

Chcete něco navíc?

Nenabízíme naše dlouholeté zkušenosti… My je přímo vkládáme do Vaší světelné reklamy.

Proč lightbox z baneru a ne z plexi?

Existují určitě omezení výroby a poskytnutí záruky dlouhodobé životnosti při daném typu reklamního boxu, což je možné určit pouze z dlouholetých zkušeností v reklamní branži. Plexisklo není vhodným materiálem pro výrobu světelného boxu o rozměru více než 3000 mm. Z hlediska životnosti reklamy a její odolnosti proti povětrnostním vlivům doporučujeme použít jako alternativu provedení s backlight bannerem. Tento materiál je dostatečně pevný a zároveň pružný, takže ani při silnějším větru nehrozí poškození. Plexisklo, jako materiál pro výrobu světelné reklamy, doporučujeme hlavně na menší boxy a světelné výstrče.

Nevíte, jaký produkt je pro Vás nejvhodnější?

Mé jméno je Rastislav Valach a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 132 890, kde Vám poradím okamžitě.

Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu valach@vyrobasvetelnereklamy.cz kam mi můžete zaslat Váš požadavek s grafikou, rozměrem, místem montáže a termínem dodání.
Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Nejnovější realizace světelných boxů