Kariéra

RAVAFOL CZ s.r.o. je přední výrobce světelné a nesvětelné reklamy na českém a slovenském trhu, kde právě teď hledá nové členy do skvělého týmu ...

Technolog rozpočtář

Náplň práce:

  • Tvorba nabídek / kalkulací 3D reklamy, světelné reklamy, velkoformátového tisku, okenních fólií, atd.
  • Vedení a administrativní zpracování nabídek v interním informačním systému
  • Komunikace se zadavateli reklamy
  • Kooperace s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme:

  • Technickou znalost materiálů a postupů v oboru 3D reklamy, světelné reklamy, velkoformátového tisku, okenních fólií, popřípadě v příbuzných oborech (stavebnictví, projekce, atd.)
  • Prokazatelná praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • Motivaci sám sebe vzdělávat, sledovat informační zdroje z oboru, sledovat trendy na trhu
  • Komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup
  • Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně
  • Časová flexibilita a pracovní nasazení
  • Velmi dobrá znalost práce Corel Draw, v MS Office a grafických programech (Adobe Photoshop, a další)
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (technologie výhodou)
  • ŘP skupiny B
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Práci v profesionální a úspěšné společnosti
  • Práce na ŽL nebo HPP
  • Motivující platové ohodnocení
  • Zajímavou a zodpovědnou práci

Místo výkonu práce:
RAVAFOL CZ s.r.o.

Hlavní 227
250 82
Tuklaty

Kontakt:
Rastislav Valach
valach@ravafol.cz

Grafik

  • podpora technického a konstrukčního oddělení
  • tvorba vizualizací a grafických podkladů pro konstrukční oddělení
  • tvorba grafiky pro zákaznické nabídky
  • tvorba vizualizací 3D reklamy, světelné reklamy, velkoformátového tisku

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s prací v grafickém programu Corel Draw
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • pečlivost, systematičnost, samostatnost

Nabízíme:

Hlavní 227
250 82
Tuklaty

Kontakt:

Kontaktujte nás