Reklamní fólie a nesvětelné reklama

Ne vždy je světelná reklama ideálním řešením označení prodejny či firmy. Existují i ​​místa, kde ji nelze použít. Takový problém řeší nesvětelné reklama. Závisí jen na výběru materiálů a použitých technologií. Závěsné bannery, nástěnné bannery, reklamní tabule, billboardy, reklamní fólie ...

Výroba nesvětelné reklamy a tisk reklamy na všechny typy materiálů:

  • Frontlit baner pro velkoplošnou reklamu
  • ACP hliníkové profily pro různé reklamní tabule
  • Překližka, případně jakýkoliv druh desek do tloušťky 60 mm
  • Reklamní samolepící fólie
  • Klasický papír pro použití do klap rámů

 

Naše firma vyrábí reklamní média z prvotřídních materiálů od renomovaných výrobců. Při tisku používáme ty nejmodernější technologie pro dosažení nejlepšího výsledného efektu kvality tisku a barevné sytosti. Díky tomu, že jsme prvo-výrobce reklamy, a tak jistě díky našim bohatým dlouholetým zkušenostem Vám flexibilně navrhneme vhodnou formu reklamní prezentace a samozřejmě za vynikající cenu.

Reklamní bannery, plachty

PVC reklamní bannery (reklamní plachty) lze umístit do jakéhokoli prostředí pro střednědobé i dlouhodobé použití. PVC bannery lze použít na výstavách, kulturních akcích nebo je umístit na plochu frekventovaného miesta.Reklamné plachty se nejčastěji umisťují na ploty, fasády, billboardové plochy nebo do interiéru.Sme výrobci reklamních plachet a vyrábíme reklamní plachty, bannery a billboardy z kvalitního materiálu za dobré ceny.

Také je možné banner použít do Roll Up stojanu. Zakládáme si na originalitě a osobitém designu každého reklamního poutače. Můžeme zpracovat reklamní PVC banner dle Vašeho vlastního návrhu nebo navrhnout zcela nový.

Reklamní stojany a poutače - nesvětelné reklama

Reklamní stojany vyrábíme většinou na zakázku. Nechte se inspirovat již realizovanými zakázkami. Ujistěte se, že zvládneme splnit všechny vaše požadavky. Oznamte nám Vaši představu a my vyrobíme reklamní stojan šitý přímo Vám na mieru.Reklamné stojany jsou dnes velmi oblíbeným způsobem marketingové komunikace s cílovým zákazníkem. Prostřednictvím své skladovatelnosti jsou efektivní i na cesty a použití při prezentaci u zákazníků. Některé reklamní stojany jsou speciálně navrženy tak, aby se na nich daly často obměňovat informace. Montáž zařízení je jednoduchá a rychlá.

Co jsou to reklamní poutače?
Reklamní poutače patří ke klasickým formám reklamy. Nejčastější podobou reklamních poutačů je plastová deska vybavena firemní grafikou, stále oblíbenějšími variantami jsou také vlajky, billboardy, nápisy z 3D písmen

Co Vám přinesou reklamní poutače?
Není vhodné zapomínat na klasické reklamní prvky jako jsou reklamní poutače. Na klienty působí už jen díky zpravidla strategickému umístění. Při kvalitním grafickém zpracování pak dobře zvyšují poptávku.

reklamní tabule

Kromě přípravy různých typů tištěné reklamy vám můžeme nabídnout také komplexní řešení reklamních prezentací v podobě nápisů, stojanů a klasických i světelných reklamních tabulí. Reklamní tabule sami vyrábíme a osazujeme dle požadavků klienta.

Chcete o sobě dát vědět? Pokud hledáte poutavý a ověřený způsob reklamy vyzkoušejte reklamní tabule! Nabízíme vám různé druhy a velikosti reklamních ploch určených pro použití v interiéru, ale i odolných informačních tabulí vhodných pro venkovní použití. Reklamní tabule jsou moderním a efektivním prostředkem získávání nových klientů. Vyberte si design a velikost reklamní tabule, jakou potřebujete.

velkoplošná reklama

Mezi velkoplošné reklamy patří rozměrné poutače, kde vlastní grafika může být instalována na různé materiály podle umístění a používání takového poutače. Klasickým zástupcem těchto reklam jsou billboardy, oblíbené PVC bannery – plachty a další rozměrné reklamní poutače.

Reklamní plachty výroba a tisk

Specializujeme se na výrobu a tisk reklamních plachet, bannerů a samolepících fólií pro exteriérové ​​i interiérové ​​použití. Zrealizujeme pro vás i grafický návrh reklamní plachty. Tisk reklamních plachet a ostatních tiskovin je prováděn na velkoplošných tiskárnách.

Z naší produkce vám nabízíme reklamní plachty a reklamní bannery, billboardy, samolepky, samolepící fólie a jiné.

Reklamní plachty využití:
Reklama na domech dlouhodobé instalace bannerů na billboardy nebo jiné konstrukce; reklama na plotech či zábradlí a na jiné prezentační účely.

Reklamní plachty jsou nejpoužívanější outdoorovou reklamou, lze je totiž umístit kamkoliv. Reklamní plachty Vám vyrobíme včetně zaměření, potisku aj montáže.

příznivá cena
Reklamní plachty jsou velmi vhodným způsobem pro reklamy dlouhodobého tak dočasného charakteru. Nespornou výhodou reklamní plachty je příznivá cena, snadná instalace, nízká hmotnost, dlouhá životnost, snadná přenosnost, nenáročná manipulace a jednoduchá skladovatelnost.

Bannery a billboardy

Bannerová reklama kombinuje obrazové a textové informace takovým způsobem, aby byla snadno zapamätateľná.Bannery mají nejen dlouhou životnost, ale jsou velmi vhodným způsobem reklamy pro dočasné akce (výstavy, prodej nebo pronájem bytů, domů či kanceláří, přechodné snížení cen, sportovní akce apod.).

Nevíte, jaký produkt je pro Vás nejvhodnější?

Mé jméno je Rastislav Valach a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 132 890, kde Vám poradím okamžitě.

Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu valach@vyrobasvetelnereklamy.cz kam mi můžete zaslat Váš požadavek s grafikou, rozměrem, místem montáže a termínem dodání.
Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Nejnovější realizace nesvětelné reklamy