Světelné výstrče různých tvarů

Nezbytná součást reklamního brandingu. Světelné reklamy jako poutače na obchody či provozovny, viditelné již z dálky

Reklamní výstrče

Světelná výstrč je již dnes nezbytná součást reklamy pro každou provozovnu, která chce být více viditelná z pohledu chodníku. Způsob provedení je pouze na Vašem návrhu, který my dokážeme zrealizovat. Světelnou výstrč můžeme vyrobit jako kompozitní kazetu s vystouplým písmem z akrylátu nebo z hliníkového profilu, který lze tvarovat do různých podob. Nekonečné množství podob světelné reklamy, jako výstrč, doplňuje podoba ve formě backlit baneru.

Využití reklamních výstrčí

Reklamní výstrč je vhodná pro označení místa, kde se nachází Vaše prodejna, provozovna či firma, kterou chcete přiblížit Vašemu zákazníkovi. Je to reklamní panel, který se umísťuje kolmo na stěnu. Úkolem výstrče je přilákat zákazníky zejména od cesty nebo chodníku. Světelné výstrče jsou v noci nepřehlédnutelné. Vyrábíme různé varianty světelných výstrčí: jednostranné, oboustranné, s vystouplým 3D textem. Speciální kategorií je LED panel.

reklamní světelné výstrče

Elektroinstalace

Elektroinstalaci světelné reklamy doporučujeme formu LED diod s životností až 50 000 hodin. Po odborné instalaci dosahuje minimální spotřebu energie s vysokou svítivostí až 2300 lumenů/m2. Pro srovnání 100W žárovka má svítivost 1200 lumenů/m2.

Montáž

Samozřejmostí je i profesionální montáž světelné reklamy – náš profesionální montážní tým si poradí i s těmi největšími výzvami.

Nevíte, jaký produkt je pro Vás nejvhodnější?

Mé jméno je Rastislav Valach a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 132 890, kde Vám poradím okamžitě.

Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu valach@vyrobasvetelnereklamy.cz kam mi můžete zaslat Váš požadavek s grafikou, rozměrem, místem montáže a termínem dodání.
Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Nejnovější realizace reklamních výstrčí