Reklamní totemy, pylony a brány

Reklamní totemy, backlit banery a pylony s minimální spotřebou energie a vysokou svítivostí. Možnost kombinace s LED panely na číselníky pro čerpací stanice.

Reklamní totemy nebo také pylony

Předností použitých materiálů pro reklamní totemy je dlouhodobá trvanlivost. Na backlight banner nebo plexi se aplikuje grafický vizuál reklamy formou velkoformátového plnobarevného UV tisku 4+4 pro konečný efekt sytých barev. Druhou možností je forma speciálních translucentních fólií s širokým spektrem barev a zárukou 7 let. Reklamní totemy jsou vyrobeny čistě z hliníkových komponentů a speciálních sendvičových AL desek. Možná je i kombinace s LED panelem, například u číselníků pro čerpací stanice.

Reklamní stojany a jejich použití

Kde všude můžete prezentační systémy a reklamní stojany využít? Reklamní stojany jsou vhodné na prezentaci v rámci výstav a expozic. Často jsou využívány i při veletržních expozicích. Díky vhodné povrchové úpravě jsou tyto reklamní stojany použitelné jak v interiéru, tak i pro venkovní expozice.

Totemy pro čerpací stanice

Provozujete čerpací stanici a Váš stávající totem je již nevyhovující? Kromě nejrůznějších druhů světelné reklamy Vám naše společnost nabízí i výrobu totemů pro čerpací stanice a podobné provozy, kde jsou totemy nezbytné.

Reklamní stojany pro použití v exteriéru

Možnost prezentace ve venkovním prostředí se dosud omezovala na tradiční a nepříliš vzhledné reklamní stojany. Časté bylo také „přivazování“ reklamy na stojany určené do interiéru. Jak takový výsledek vypadá, znáte sami. Nyní máte možnost konečně si vybrat ze systémů, které jsou pro použití venku přímo určené, odolávají povětrnostním podmínkám a jejich design odpovídá vysokým nárokům dnešní doby.

světelný totem s led panely

Světelné reklamní stojany, pylony

Kvalitně prosvětlené informační a reklamní stojany a totemy různých velikostí a tvarů. Reklamní totemy (jinak řečeno reklamní pylony) jsou určeny pro umístění loga společnosti, reklamních panelů či světelné reklamy. Naše reklamní pylony mají své místo před obchodními domy, supermarkety, čerpacími stanicemi a všude, kde je potřeba upoutat pozornost potenciálního zákazníka.

Jsme výrobcem širokého sortimentu prezentačních systémů, reklamních poutačů, výstavních stěn, prezentačních bannerů, reklamních stojanů a podobně.

Elektroinstalace

Elektroinstalace světelné reklamy se provádí ve dvou formách. Upřednostňujeme formu LED diod s životností až 50 000 hodin. Po odborné instalaci dosahuje minimální spotřebu energie a vysokou svítivost až 2300 lumenů/m2. Další varianta osvětlení v reklamě je forma lineárních zářivek, kde je na úsudku zákazníka, zda bude šetřit nyní a později bude doplácet na servisu.

Chcete něco víc?

Jsme výrobce reklamy s dlouholetou tradicí. Vyrábíme reklamy na míru, pro každého zákazníka. Snažíme se splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Nevíte, jaký produkt je pro Vás nejvhodnější?

Mé jméno je Rastislav Valach a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 132 890, kde Vám poradím okamžitě.

Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu valach@vyrobasvetelnereklamy.cz kam mi můžete zaslat Váš požadavek s grafikou, rozměrem, místem montáže a termínem dodání.
Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Nejnovější realizace totemů a pylonů