Výroba světelných lékárenských křížů

V naší nabídce naleznete široký výběr světelných lékárenských křížů. Různé druhy konstrukcí a světelných efektů. Ideální světelná reklama pro lékárny a zdravotnická zařízení.

světelný lékárenský kříž

Svetelný lekárensky kríž

Výroba světelného LED diodového kříže pro lékárny nebo s malou obměnou pro veterinární ambulance. Světelný lékárenský kříž je vyrobený z kompozitního materiálu, opálového plexiskla, hliníkové konstrukce a samozřejmě LED diod z produkce RAVAFOL CZ. Celý kříž je uchycen na dvou úchytech a součástí celého výrobku je i přívodní kabel. Světelný kříž je možné doplnit soumrakovým spínačem pro bezstarostné zapínání a vypínání systému. Dále je možné doobjednat blikač, kde se dá nastavit intenzita blikání pro upoutání zákazníka. Toto vše je možné dostat i ve verzi 950x950x150mm.

animovaný led kříž

Animovaný LED kríž

Výroba animovaného světelného LED diodového kříže pro lékárny. Světelný lékárenský kříž je vyroben z tvarovaného kouřového plexiskla, hliníkové konstrukce a samozřejmě animovaného LED panelu.

 • kříž zobrazuje nápis lékárna a tři prstence z LED diod
 • automatická regulace jasu pro každý světelný segment
 • dálkové ovládání pro všechny funkce
 • 21 různých animací
 • paměť při výpadku energie
 • sada pro montáž na zeď je součástí balení
jednobarevný led kříž

Jednofarebný led kríž

Monochromatický světelný kříž je velmi efektivní světelná reklama pro Vás. Zařízení umožňuje zobrazení textu a grafiky. Dostupné barevné provedení umožňuje přizpůsobení zařízení dle Vašich požadavků. Přístroj je řízen počítačem pomocí softwaru, který podporuje řadu grafických efektů.

Zelené LED diody

Rozměry 640x640x150mm 910x910x150mm

Balení obsahuje:

 • Kabelové připojení LAN
 • Držák na stěnu
 • Lékárenský kříž
barevný led kříž

Farebný led Kríž

Barevný světelný kříž je velmi efektivní světelná reklama pro Vás. Zařízení umožňuje zobrazení textu a grafiky. Dostupné barevné provedení umožňuje přizpůsobení zařízení dle Vašich požadavků. Přístroj je řízen počítačem pomocí softwaru, který podporuje řadu grafických efektů.

RGB LED diody

Rozměry 640x640x150, 910x910x150 mm

Balení obsahuje:

 • Kabelové připojení LAN
 • Držák na stěnu
 • Lékárenský kříž

Lékárenské LED kříže

RAVAFOL CZ s.r.o. je výrobce světelné reklamy, LED panelů a informačních panelů. Jako výrobce garantujeme prvotřídní kvalitu a výborné služby. V našich produktech najdete nejmodernější technologii, která šetří Vaše náklady na provoz a údržbu.


Kromě technických vlastností nezapomínáme ani na vizuální stránku. Chceme, aby naše reklamy byly přitažlivé, spolehlivé a zákazníci spokojení.

Široká nabídka

Z naší nabídky si dokáže vybrat každý. V nabídce máme standardní světelný lékárenský kříž, který splňuje všechny normy a je neodmyslitelnou součástí každé lékárny. Pokud hledáte něco výraznějšího, v nabídce najdete animovaný LED lékárenský kříž. Novinkou v naší nabídce jsou speciální grafické LED kříže. Je to displej ve tvaru kříže. Můžete si vybrat grafický LED jednobarevný nebo grafický LED barevný.

Všechny kříže jsou určeny do interiéru i exteriéru. Mají nízkou spotřebu a vysokou světelnost. Samozřejmostí je automatická regulace jasu nebo soumrakový spínač.

Jako výrobce nabízíme výbornou cenu a kvalitu!

lékárenský kříž

Technologie

 • Kvalitní LED technologie NICHIA od slovenského výrobce.
 • Napájecí zdroje Mean Well – nejkvalitnější zdroje na trhu.
 • Výroba CNC technologií – vysoká přesnost a kvalita
 • UV tisk – dlouhá životnost a výrazné barvy
 • Technologická příprava, zkoušky, revize …

Ovládání LED panelů

Všechny LED lékárenské kříže této série jsou ovládány přes rozhraní LAN nebo Wi-Fi. Pomocí těchto rozhraní dokážete jednoduše a libovolně často editovat zobrazení nebo nastavení. Tento způsob ovládání využívá vnitřní paměť LED panelu. Obsah, který se má zobrazovat na LED panelu, se pomocí softwaru nainstaluje do LED panelu a následně se přehrává z vlastní paměti. Výhodou je, že LED panel nevyžaduje neustálé připojení PC a také si uchová nastavení i po odpojení od elektrické energie.


Novinkou je ovládání LED panelů přes internet pomocí různých platforem. Standardně se LED panely ovládají pomocí PC připojeného přímo k LED panelu. My Vám nabízíme ovládání přes internet z libovolného místa na světě a nepotřebujete k tomu ani PC. Stačí Vám jen Váš smartphone.

Nevíte, jaký produkt je pro Vás nejvhodnější?​

Mé jméno je Viliam Šiklóši a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle
 +421 901 717 588,  kde Vám poradím okamžitě.

Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu siklosi@ravafol.skkam mi můžete zaslat Váš požadavek s grafikou, rozměrem, místem montáže a termínem dodání.

Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Nejnovější realizace lékárenských křížů