Světelné boxy MIDI

Výroba světelné reklamy jako plexi světelné boxy, světelné výstrče, menu boxy, informační tabule, světelné tabule nebo malé totemy, kde je příznivá koncová cena reklamy

Světelné tabule a reklamy

Světelné tabule a poutače jsou nedílnou součástí restaurací, hotelů, kaváren i mnoha firem. Zajišťujeme jejich výrobu od grafického návrhu až po koncovou instalaci.

Jak a z čeho se vyrábějí reklamní plexi světelné boxy

Hlavní předností použitých materiálů v reklamě od společnosti RAVAFOL je dlouhodobá trvanlivost a kvalita provedení. Samotné plexi reklamní světelné boxy jsou vyráběny výhradně z hliníkových komponentů, akrylátů, speciálních reklamních komponentů, zpracovány přímým ÚV tiskem na podklad, kde se striktně dodržuje kvalita barevnosti provedení dané světelné reklamy. A to jak přes den, tak i večer po rozsvícení. Do útrob světelné reklamy se instaluje naše vlastní vývojová LED technologie, která je navržena a vyrobena společností RAVAFOL pro daný typ lightboxu. Konstrukční provedení světelného boxu je navrženo vlastním statikem, materiálové komponenty vyrobené u prvovýrobce a elektroinstalace v lightboxech sestrojena vyškolenými elektrikáři. Dodání zprávy k dokladům je samozřejmostí.

Co svítí v reklamním plexi světelném boxu

V reklamním světelném boxu používá společnost RAVAFOL svou LED technologii, kterou si vyvíjí ve vlastní režii. Stejně důležité je i napájení LED modulů. RAVAFOL používá nejvyšší kvalitu od renomovaného výrobce. Pokud se v duchu ptáte, proč nepoužít klasiku ve formě lineárních zářivek – vždyť je to levné, odpověď je následující. Relativně levné. Dnes je už LED technologie dostatečně vyvinutá a plně nahrazuje zastaralé zářivky. Hlavní výhodou LED technologie v lightboxech je absence častého servisního zásahu jako při lineárních zářivkách. Při kvalitní LED technologii je prakticky nemožná poruchovost LED modulu či napájecího zdroje.

světelné panely

Co je plexi reklamní lightbox a kde je vhodný

Plexi světelný reklamní box je klasická forma reklamy v levnějším provedení, ale stejně efektní jako jiná světelná reklama. Při tvořivější představě lze imitovat 3D logo či 3D nápis, nebo vytvořit hezčí verzi klasické reklamní tabule. Možné je i využití ve formě informační tabule nebo jako menu board. Danou formu světelné reklamy můžete vidět hlavně na menších obchodech, prodejnách nebo jako klasickou světelnou výstrč. Výroba reklamy v tomto provedení je preferována z hlediska ceny a rychlosti výroby. Stejně je preferována i reklamní agenturou.

Světelné boxy midi

Výroba světelné reklamy jako plexi světelné boxy, světelné výstrče, menu boxy, informační tabule, světelné tabule nebo malé totemy, kde je příznivá koncová cena reklamy.

Chcete něco víc?

Do Vaší světelné reklamy přímo vkládáme naše dlouholeté zkušenosti.

Montáž

Samozřejmostí je i profesionální montáž světelné reklamy – náš profesionální montážní tým si poradí i s těmi největšími výzvami.

Nevíte, jaký produkt je pro Vás nejvhodnější?

Mé jméno je Rastislav Valach a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 132 890, kde Vám poradím okamžitě.

Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu valach@vyrobasvetelnereklamy.cz kam mi můžete zaslat Váš požadavek s grafikou, rozměrem, místem montáže a termínem dodání.
Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Nejnovější realizace světelných boxů