LED světelná reklama - Grafika a text jednobarevné RGT

Reklamní LED displeje řady RGT se nejčastěji využívají k zobrazení jednoduché grafiky v kombinaci s textem

Grafický LED displej RGT

Grafické LED displeje ze série RGT se nejčastěji využívají na zobrazení jednoduché grafiky v kombinaci s textem. Je to velice efektivní a zajímavý způsob reklamy. Díky jednoduché editaci je tenhle druh reklamy vždy aktuální. Grafiku lze jednoduše měnit i několikrát denně. Díky 10 mm rastru má panel vynikající rozlišení a umožňuje i zobrazení složitější grafiky. Konstrukce displeje je jednoduchá a flexibilní, díky čemuž lze displej namontovat na různá místa (budovy, brány, haly, …). K displejům dodáváme jednoduchý software pro import grafiky, který podporuje i externí programy (např. Adobe Flash). Na všech displejích z naší nabídky lze zobrazit aktuální čas, datum a teplotu. 

Technologie LED panelů

Systém řízení LED, který je instalován v LED panelech série RGT umožňuje nejen spínat LED, ale také 256 úrovní jasu jednotlivých diod. Grafické LED displeje RGT jsou první, které touto technologií disponují. Díky této technologii jsou grafické efekty ještě kratší a poutavější. Všechny moduly této série jsou vyrobeny odolnou technologií, která dovoluje použít LED panel i v náročnějších podmínkách. Díky modulární technologii lze parametry LED panelů lépe přizpůsobit požadavkům zákazníků. 

Každý LED displej může pracovat několika způsoby:

  • automatický způsob animace, kde se spoty přepínají automaticky, po skončení jednoho se zobrazí další a po posledním se zobrazí první (možnost nastavení počtu opakování pro každý spot zvlášť)
  • manuální způsob, kde se zobrazuje jeden vybraný spot dokola. Změny zobrazovaného spotu se provádějí pokyny z programu.
  • celodenní způsob – možnost nastavit určitý časový interval pro každý spot
  • všechny spoty zobrazované na LED panelu označujeme jako kompozici. Program umožňuje pracovat současně s více kompozicemi a s více světelnými panely (systém ovládání skupin světelných panelů)
  • při vytváření spotů je možné využít grafické a textové efekty
  • všechny efekty mají možnost nastavení prvořadého a druhořadého pozadí, jako barva a obrázek v textových efektech
  • několik linií textu
  • možnost vybrat si různé druhy stínování textu (256 odstínů)
  • vyrovnání textu: nalevo, napravo, na střed, nahoru, dolů
  • možnost vybrat si libovolný typ a libovolnou velikost písma

Moderní reklama

Tento moderní a interaktivní způsob reklamy, který využívá LED technologii, se stává jedním z nejpopulárnějších způsobů reklamy. Grafické LED displeje RGT jsou díky všestrannosti jedním z nejoblíbenějších produktů z naší nabídky. Dynamicky se měnící sdělení a obrázky jsou skvělým způsobem, jak zaujmout zákazníka nebo zvýšit atraktivitu produktu. 

LED technologie

Luminiscenční dioda nebo světelná dioda LED (light-emitting diode) je polovodičová elektronická součástka vyzařující úzko spektrální světlo. Díky této vlastnosti dokážou LED svítit různými barvami a vysokou intenzitou. Tato technologie se začíná stále častěji využívat nejen v domácnostech, ale i v průmyslu. Klasické zdroje světla (zářivky) nahrazujeme mnohem úspornějšími LED svítidly. 

Ovládání LED panelů

Všechny LED panely této série jsou ovládány přes rozhraní LAN nebo Wi-Fi. Pomocí těchto rozhraní lze jednoduše a libovolně často editovat zobrazení nebo nastavení. Tento způsob ovládání využívá vnitřní paměť LED panelu. Obsah, který se má zobrazovat na LED panely, se pomocí softvéru nainstaluje do LED panelu a následně se přehrává z vlastní paměti LED panelu. Výhodou je, že LED panel nevyžaduje neustálé připojení PC a taktéž si uchová nastavení i po odpojení od elektrické energie.

Novinkou je ovládání LED panelů přes internet pomocí různých platforem. Standardně se LED panely ovládají pomocí PC připojeného přímo k LED panelu. My Vám nabízíme ovládání přes internet z libovolného místa na světě a nepotřebujete k tomu ani PC. Stačí Vám pouze Váš smartphone.

Kvalitní LED EPISTAR

Spolehlivé zdroje MeanWell

Rastr 10 mm

Vnitřní paměť

Modulární konstrukce

Ovládání přes PC

Robustní konstrukce

Teplota, čas a datum

Výborné pozorovací úhly

Synchronizace přes NTP

Nevíte, jaký produkt je pro Vás nejvhodnější?​

Mé jméno je Viliam Šiklóši a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle
 +421 901 717 588,  kde Vám poradím okamžitě.

Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu siklosi@ravafol.skkam mi můžete zaslat Váš požadavek s grafikou, rozměrem, místem montáže a termínem dodání.

Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Nejnovější realizace LED displejů