Barevné LED panely RGB

Plnobarevné LED displeje pro zobrazení textu a jednoduché grafiky

LED displej RGB

Plnobarevné LED displeje – určené pro jednodušší aplikace, jako zobrazení informačního nebo reklamního textu s možností doplnit jednoduchou grafiku. Technologie umožňuje zobrazit až 4096 barev. Kromě této vlastnosti má LED displej mnohem lepší pozorovací vlastnosti a lepší kvalitu zobrazení než jednobarevné LED displeje série RGT.

Technologie LED panelů

Systém řízení LED, který je instalován v LED panelech série RGB umožňuje nejen spínat LED, ale také 256 úrovní jasu jednotlivých diod. Grafické LED displeje RGB jsou první, které touto technologií disponují. Díky této technologii jsou grafické efekty ještě krásnější a poutavější. Všechny moduly této série jsou vyrobeny odolnou technologií, která dovoluje použít LED panel v náročnějších podmínkách. Díky modulární technologii umíme parametry LED panelů lépe přizpůsobit požadavkům zákazníků.

Každý LED displej může pracovat několika způsoby

  • Automatický způsob animace, kde se automaticky po skončení jednoho spotu zobrazí spot další, po posledním se zobrazí první (možnost nastavení počtu opakování pro každý spot zvlášť)
  • Manuální způsob, kde se zobrazuje dokola jeden vybraný spot. Změny zobrazovaného spotu se provádějí pokyny z programu.
  • Celodenní způsob – možnost nastavit určitý časový interval pro každý spot.
  • Všechny spoty zobrazované na LED panelu označujeme jako kompozici. Program umožňuje pracovat současně s více kompozicemi a s více světelnými panely (systém ovládání skupin světelných panelů).
  • Při vytváření spotů lze využít grafické a textové efekty.
  • Všechny efekty mají možnost nastavení prvořadého a druhořadého pozadí jako barva a obrázek v textových efektech
  • Několik linií textu
  • Možnost vybrat si různé druhy stínování textu (256 odstínů)
  • Zarovnání textu: nalevo, napravo, na střed, nahoru, dolů
  • Možnost vybrat si libovolný typ a velikost písma

Moderní reklama

Tento moderní a interaktivní způsob reklamy, který využívá LED technologii, začíná být jedním z nejpopulárnějších způsobů reklamy. Grafické LED displeje RGB patří díky všestrannosti mezi nejoblíbenější produkty z naší nabídky. Dynamicky se měnící zprávy a obrázky jsou skvělým způsobem, jak zaujmout zákazníka nebo zvýšit atraktivitu produktu.

LED technologie

Luminiscenční dioda nebo světelná dioda LED (light-emitting diode) je polovodičová elektronická součástka vyzařující úzko spektrální světlo. Díky této vlastnosti dokážou LED svítit různými barvami a vysokou intenzitou. Tato technologie se začíná stále častěji využívat nejen v domácnostech, ale i v průmyslu. Klasické zdroje světla (zářivky) nahrazujeme mnohem úspornějšími LED svítidly.

Ovládání LED panelů

Všechny LED panely této série jsou ovládány přes rozhraní LAN nebo Wi-Fi. Pomocí těchto rozhraní lze jednoduše a libovolně často editovat zobrazení nebo nastavení. Tento způsob ovládání využívá vnitřní paměť LED panelu. Obsah, který se má zobrazovat na LED panely, se pomocí softvéru nainstaluje do LED panelu a následně se přehrává z vlastní paměti LED panelu. Výhodou je, že LED panel nevyžaduje neustálé připojení PC a taktéž si uchová nastavení i po odpojení od elektrické energie.

Novinkou je ovládání LED panelů přes internet pomocí různých platforem. Standardně se LED panely ovládají pomocí PC připojeného přímo k LED panelu. My Vám nabízíme ovládání přes internet z libovolného místa na světě a nepotřebujete k tomu ani PC. Stačí Vám pouze Váš smartphone.

Kvalitní LED EPISTAR

Spolehlivé zdroje MeanWell

Rastr 10 mm

Vnitřní paměť

Modulární konstrukce

Ovládání přes PC

Robustní konstrukce

Teplota, čas a datum

Výborné pozorovací úhly

Synchronizace přes NTP

Nevíte, jaký produkt je pro Vás nejvhodnější?​

Mé jméno je Viliam Šiklóši a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle
 +421 901 717 588,  kde Vám poradím okamžitě.

Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu siklosi@ravafol.skkam mi můžete zaslat Váš požadavek s grafikou, rozměrem, místem montáže a termínem dodání.

Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Nejnovější realizace led panelů