LED panely

Vysoce kvalitní LED panely pro různé účely a využití. Reklamní LED panely s běžícím textem jsou dnes velmi moderním způsobem jak dostat Vaše reklamy na vyšší úroveň.

LED reklama

LED reklama se nyní dostává do popředí zájmu ve všech segmentech reklamy. Důvodem je zejména nízká spotřeba elektrické energie u LED light oproti ostatním světelným zdrojům.

LED reklamní tabule slouží k zobrazování barevného pohyblivého obrazu zejména v exteriérech a na velkou pozorovací vzdálenost. Své uplatnění najdou zejména v reklamě, při sportovních akcích, na koncertech a podobně.

Světelné panely

Reklama ve formě světelných panelů je často žádaná, je velmi oblíbená a jedná se o nejběžnější způsob reklamy. Světelné LED panely mohou být jednostranné nebo oboustranné (světelné výstrče) a jako materiál je použit obvykle plastový nebo hliníkový profil.

Co je reklamní LED obrazovka?

LED obrazovky jsou moderní technologií, která se velmi rozšířila. LED reklamní obrazovky mají mnoho podob a to jak velkoplošné obrazovky, LED zobrazovače, LED display, LED billboardy, LED mantinely, multimediální LED kostky, LED panely reklamní panely a další LED zobrazovací velkoplošná technika.

LED reklamní tabule

Atraktivní a poutavá prezentace na podsvícených reklamních tabulích jistě zaujme návštěvníky Vašeho provozu. LED displej je jedinečnou technologií pro zobrazení informací z informačních systémů. LED panely jsou optimální zobrazovače pro trvalý chod. Lze je bez problémů využívat, jak v interiérech, tak i ve venkovním prostředí. Displej je složen z malých modulů, které se vzájemně propojují, a lze z nich vytvořit panel libovolné velikosti.

Využití LED panelů

Informační tabule na letištích a nádražích

Zobrazovače na sportovních stadionech

Reklamní panely

Dopravní světla a značení

Označení nouzových východů

Světla na železničních přejezdech

Nevíte jaký typ LED panelu je pro Vás nejvhodnější? 

Mé jméno je Michal Lipjansky a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle  +420 702 179 671, kde Vám poradím okamžitě. 

Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu led@vyrobasvetelnereklamy.cz kde mi můžete zaslat Váš požadavek s rozměrem, místem montáže a termínem dodání.

Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Vyžádejte si nejlepší cenu

Meno/názov:
Adresa:
Telefón:
E-mail:
IČO:
DIČ:
Odkaz: