Velkoformátový tisk rychle a za super ceny

Již 15 let poskytuje společnost RAVAFOL CZ na českém a slovenském trhu tiskové služby s profesionálním přístupem, super cenou a rychlým dodáním

BILLBOARD

Vyrobíme Vám reklamní billboard doslova na počkání již do 24 hodin, kde pokud potřebujete montáž, nic není problém. Standardně billboardy vyrábíme z BB papíru nebo z Frontlit baneru, ale můžeme to zkombinovat i se světelnou reklamou či jiným 3D zobrazením.
Cenu Vám naceníme přesně na míru podle odběru a provedení.

BIGBOARD

Identicky jako při billboardu Vám výrobu zajistíme skoro na počkání, případně i s montáží. Bigboardy se vyrábějí z Frontlit baneru, který se po okrajích zpevňuje svárem a očkuje pro uchycení stavěcím lankem. Stejně jako u billboardu nebo megaboardu lze zkombinovat i se světelnou reklamou či jiným prvkem. Demonstrovaná cena je předběžná a rádi Vám naceníme bigboard na míru dle požadavku.

MEGABOOARD

Vyrábí se identicky jako předchozí bigboard, rozdíl je jen v rozměru a pevnostním provedení. Přesně jako u předchozích ploch je efektní použití reklamních doplňků jako 3D či světelné logo. Na základě technického portfolia Vám dokážeme zajistit montáž ve vlastní režii s profesionálním přístupem. Cena je naceněna na poptávku dle požadavku.

WALLBOARD

Vyrábíme z Frontlit baneru nebo mesh, vždy na základě aplikace a povětrnostních podmínek. Pokud nemáte již předdefinovanou plochu, zajistíme Vám i poradenství s aplikací kotevních prvků na míru. Aplikační servis obsahuje, po odsouhlasení cenové nabídky, všechny postupy k realizaci díla na klíč bez Vašich dalších starostí. Cena za předmětné dílo se nacení na míru a na základě požadavku.

SHOPBOARD

Jedná se o výrobu reklamních prvků, jako reklamní tabule, polepy výloh, dekorace fasád, případně jiné reklamní či nereklamní prvky, které vyrobíme potiskem rolového a deskového materiálu. Vzhledem k několikaleté zkušenosti v reklamní aplikaci Vám bezplatně poradíme a navrhneme to nejlepší řešení. Cenu zpracujeme obratem dle požadavku.

CITYLIGHT

Efektní světelné médium v obchodních centrech, pěších zónách či BUS zastávkách. Tiskneme na citylight papír nebo speciální k tomu určená média, která dostanete za super cenu díky k nové technologii, kterou disponujeme. Cenu Vám zašleme dle požadavku rozměru nebo množství.

CARWRAP

Potřebujete reklamní polep na firemní vozidla nebo jen tak pro efekt nějakou lahůdku na své soukromé auto? Vytiskneme Vám na speciální k tomu určenou reklamní fólii plnografické provedení dle požadavku i s možností grafického návrhu na klíč. Cena provedení se nacení podle aplikací a požadavku přesně na míru.

RETAIL BRAND

Z dlouholetých zkušeností, kde v retailovém reklamním prostředí jsme jako doma, Vám zajistíme kompletní vybavení reklamním brandem od exteriérových aplikací až po interiérové aplikace dle požadavku, bez dalších starostí. Kartony, reklamní tabule, polepy výloh, orientační systém, cenovky, plakáty, banerová reklama, světelná reklama, textilní prvky, 3D předměty, no neexistuje už asi nic, co by od nás zákazníci požadovali a my jsme nedodali.

Co všechno potiskneme?

Billboardy, bigboardy, megaboardy, samolepky, fólie, papír, PVC plachty, síťoviny, backlight filmy, textilie, tapety, desky, karton, plasty, fólie, plexisklo, alu-sendvič, plakáty, značení provozů, fasádní banery, fasády, obchodní centra , woblery, reklamní brány, shelf stopper, paletové ostrovy, regálová reklama, produktové stojany, velkoplošné obrazy, tapety, samolepky na potisku výloh, reklamní systémy, expo stolky, rollup, POP, stojany.

Montáž velkoformátového tisku

Vzhledem ke skutečnosti, že naše společnost vyrábí kromě tisku i světelné reklamy, led panely, fasádní obklady a okenní fólie, disponujeme velkou montážní skupinou na Slovensku a v České republice, a proto při výrobě tisku dokážeme zajistit kompletní zakázku na klíč.

Rychlost a doručení

RAVAFOL CZ disponuje množstvím tiskových technologií, a proto rychlost není žádný problém, i vzhledem k 24 hodinovému provozu.
RAVAFOL CZ doručuje tisk formou vlastní dopravy nebo kurýrní službou za zvýhodněné ceny.

Vždy se budeme snažit vyřešit zakázku ke spokojenosti zákazníků a nikdy neřekneme ne.

Nevíte, jaký produkt je pro Vás nejvhodnější?

Mé jméno je Rastislav Valach a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 132 890, kde Vám poradím okamžitě.

Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu valach@vyrobasvetelnereklamy.cz kam mi můžete zaslat Váš požadavek s grafikou, rozměrem, místem montáže a termínem dodání.
Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Nejnovější realizace velkoplošného tisku