Servis a údržba reklam

Kromě široké nabídky různých druhů světelné a nesvětelné reklamy nabízíme i služby spojené s těmito druhy reklamy.

Repasování starých reklam

I stará reklama může vypadat zase jako nová. Ne vždy je potřebná výměna staré reklamy za novou. Někdy pomůže odborná údržba a Vaše reklama bude opět jako nová. Pokud potřebujete vyčistit reklamu, vyměnit banner nebo repasovat starou elektroinstalaci, jste tady správně.

LED technologie

Množství reklamních boxů, ale i jiné druhy reklamy, stále používají lineární vysokonapěťové zářivky, pro většinu známé jako neonové trubice. Tento druh svícení je v dnešní době neefektivní a provozně náročný. Ve všech našich reklamách používáme výhradně LED technologii. Rovněž doporučujeme výměnu zářivek za novější světelné zdroje LED. Pokud máte starší světelnou reklamu a chcete snížit energetické náklady a zároveň prodloužit životnost reklamy, vyměníme Vám zářivky nebo neony za moderní LED moduly vlastní výroby, díky čemuž získá Vaše firemní logo nejlepší světelný efekt a viditelnost.

servis a údržba světelné reklamy

Napájecí zdroje

Všechny zdroje v našich reklamách jsou od značkových výrobců. Do většiny reklam montujeme zdroje Mean Well, které patří ke špičce na trhu. Všechny nabízené zdroje jsou určeny pro práci se systémy na bázi LED diod. Konstrukce zdroje zajišťuje vysokou účinnost, stabilní výstupní napětí, nízkou hmotnost, malé rozměry a bezhlučný provoz. Kvalitní zdroj v kombinaci s našimi LED vám zaručí spolehlivost a spokojenost na mnoho let.

Čištění reklamy

Reklamy, které se nacházejí na rušných místech a v blízkosti silnic, se časem zašpiní. Nikdo přece nechce špinavou a zašedlou reklamu. My se o Vaše reklamy postaráme. Zkontrolujeme funkčnost a vyčistíme. Vaše reklamy budou stále pěkné a čisté.

Nevíte, jaký produkt je pro Vás nejvhodnější?

Mé jméno je Rastislav Valach a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 132 890, kde Vám poradím okamžitě.

Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu valach@vyrobasvetelnereklamy.cz kam mi můžete zaslat Váš požadavek s grafikou, rozměrem, místem montáže a termínem dodání.
Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Nejnovější servisy a repasy