Kompozitní kazetové reklamy - reklamní boxy, písmena, loga

Systém světelných reklam z kompozitních materiálů. Světelným zdrojem jsou LED diody, reklamy je také možné kombinovat s LED panely.

Světelná reklama vyrobená z kompozitních materiálů

Reklama je vyrobena z kvalitních kompozitních materiálů ACP AL/PE/AL. Tyto materiály se používají i na obkládání budov – odolnost a životnost materiálů je na vysoké úrovni. ACP se frézuje na CNC fréze a s použitím plexi se dokážou vyrobit vysoce precizní světelné reklamy s využitím kdekoliv. Jako světelný zdroj se používají LED diody s možnou kombinací s LED panely. Chcete luxusní světelnou reklamu? Právě toto je pro Vás!

3D reklama z kompozitních materiálů

3D reklama, nebo prostorová reklama, umožňuje zviditelnit Vaši firmu v interiéru nebo exteriéru trojrozměrně. Důležitost 3D reklamy se v porovnání s klasickými médii stále zvyšuje a stoupá i podíl 3D reklamy na celkových investicích do reklamy. Světelná reklama nebo světelné 3D logo je vhodným prvkem, který podstatnou částí dotváří celkový image firmy. Právě pro svou důležitost a schopnost upoutat pozornost či ovlivnit celkový dojem, by žádný podnikatel neměl ignorovat sílu reklamy.

3d kompozitní reklama

Elektroinstalace

Elektroinstalaci světelné reklamy doporučujeme formou LED diod s životností až 50 000 hodin. Po odborné instalaci dosahuje minimální spotřebu energie a vysokou svítivost až 2300 lumenů / m2. Pro srovnání 100W žárovka má svítivost 1200 lumenů / m2.

Montáž

Samozřejmostí je i profesionální montáž světelné reklamy – náš profesionální montážní tým si poradí is těmi největšími výzvami.

Chcete něco víc?

Do vaší světelné reklamy přímo vkládáme naše dlouholeté zkušenosti

Nevíte, jaký produkt je pro Vás nejvhodnější?

Mé jméno je Rastislav Valach a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 132 890, kde Vám poradím okamžitě.

Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu valach@vyrobasvetelnereklamy.cz kam mi můžete zaslat Váš požadavek s grafikou, rozměrem, místem montáže a termínem dodání.
Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Nejnovější realizace kompozitní reklamy