Kompozitní kazetové reklamy - reklamní boxy, písmena, loga

Systém světelných reklam z kompozitních materiálů. Světelným zdrojem jsou LED diody, reklamy je také možné kombinovat s LED panely.

Světelná reklama vyrobená z kompozitních materiálů

Reklama je vyrobena z kvalitních kompozitních materiálů ACP AL/PE/AL. Tyto materiály se používají i na obkládání budov - odolnost a životnost materiálů je na vysoké úrovni. ACP se frézuje na CNC fréze a s použitím plexi se dokážou vyrobit vysoce precizní světelné reklamy s využitím kdekoliv. Jako světelný zdroj se používají LED diody s možnou kombinací s LED panely. Chcete luxusní světelnou reklamu? Právě toto je pro Vás!

3D reklama z kompozitních materiálů

3D reklama, nebo prostorová reklama, umožňuje zviditelnit Vaši firmu v interiéru nebo exteriéru trojrozměrně. Důležitost 3D reklamy se v porovnání s klasickými médii stále zvyšuje a stoupá i podíl 3D reklamy na celkových investicích do reklamy. Světelná reklama nebo světelné 3D logo je vhodným prvkem, který podstatnou částí dotváří celkový image firmy. Právě pro svou důležitost a schopnost upoutat pozornost či ovlivnit celkový dojem, by žádný podnikatel neměl ignorovat sílu reklamy.

Elektroinstalace

Elektroinstalaci světelné reklamy doporučujeme formou LED diod s životností až 50 000 hodin. Po odborné instalaci dosahuje minimální spotřebu energie a vysokou svítivost až 2300 lumenů/m2. Pro srovnání 100W žárovka má svítivost 1200 lumenů/m2.

Nevíte, jaký typ reklamy je pro Vás nejvhodnější? 

Mé jméno je Klaudia Valachová a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle   +420 702 17 37 34, kde Vám poradím okamžitě. 

Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu valachova@vyrobasvetelnereklamy.cz kam mi můžete zaslat Váš požadavek s grafikou, rozměrem, místem montáže a termínem dodání.
Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Vyžádejte si nejlepší cenu

Jméno/Název:
Adresa:
Město
Telefon:
E-mail:
IČO:
DIČ:
Odkaz: