CARAVAN METROPOL – CZ

Světelná reklama – exteriér

Výroba a montáž různých typů světelné a nesvětelné reklamy pro Caravan Metropol v České republice. Do exteriéru jsme vyrobili a namontovali několik světelných reklamních boxů. Vzhledem k rozměru a umístění boxů jsme zvolili bannerové provedení – tento typ světelného boxu je vhodný pro větší rozměry a dobře vydrží i náročnější povětrnostní podmínky.

Na budovu byl umístěn 3D světelný reklamní nápis – efektivní a dobře viditelný způsob označení firmy světelnou reklamou. Výhodou 3D světelných nadpisů je jejich dobrá viditelnost během denního světla i v noci. Vzhledem k použité kvalitní LED technologii se jedná o úsporné řešení světelné reklamy.

Vstup do provozu byl označen reklamní branou se světelným logem firmy. Reklamní brána nebo portál je často využíván způsob označení vstupu do obchodu nebo provozu. Sestává ze samonosné konstrukce opláštěné kompozitním materiálem, přičemž v horní části bývá umístěno logo společnosti. Reklamní portál vyrábíme ve světelném i nesvětelném provedení.

Světelná reklama – interiér

V interiéru bylo umístěno několik typů reklamního zařízení – 3D logo firmy, dekorační prvky a různé nesvětelné reklamní nápisy. V prostorách provozu byly umístěny dekorační reklamní prvky – podsvícené ikony v různých tvarech – hory, karavan, stan a pod. Dále se zde nachází nesvětelná reklama ve formě reklamních nápisů, která označuje jednotlivé značky obytných vozidel.

Světelná reklama – vše od návrhu a výroby až po dovoz a montáž…

Výroba, dovoz reklamy na místo i montáž probíhala v naší režii. Výrobou reklamy se zabýváme již více než 20 let. Ať už se jedná o standardní a často používané typy reklamních zařízení nebo o specifická řešení na míru, náš profesionální tým si poradí se vším všudy. Překážkou pro nás není ani umístění reklamy – ať už se jedná o boxy na fasádu, reklamní písmena na střechu výškových budov nebo jiná specifická umístění – vždy najdeme optimální řešení a cestu, s důrazem na spokojenost našich zákazníků.

Reklama v jakémkoli formátu, ať už světelná reklama nebo různé řešení bez podsvícení – naší specialitou jsou nejen světelné boxy a reklamní 3D nápisy, ale také reklamní výstrče, LED panely, či lékárenské kříže. Samozřejmostí je v případě potřeby i servis reklamy.

Montáž světelné reklamy zajišťujeme v rámci celé Evropy – montážní skupiny operují primárně na Slovensku a v České republice, ale například iv Rakousku, Maďarsku, Švýcarsku atp. – dle potřeb a požadavků našich klientů.

Světelná reklama je specifický nestandardní produkt, který vyrábíme vždy na míru a dle požadavků. Cenovou kalkulaci vypracujeme vždy na základě konkrétního typu a umístění světelné reklamy. V případě, že nevíte, který typ reklamy je pro vás nejvhodnější, profesionálně a odborně vybereme to nejlepší řešení.

Prohlédněte si i další podobné reference