Exteriérová reklama pro prodejnu CERVA

Výroba a montáž exteriérové ​​reklamy ve formě bannerového reklamního boxu a oboustranného reklamního boxu, tzv. reklamní výstrče pro prodejnu pracovních oděvů Cerva.

Čím se liší exteriérová reklama od interiérové?

Při umístění jakéhokoli formátu reklamy do exteriéru je třeba brát v úvahu několik faktorů – v první řadě povětrnostní podmínky, polohu, velikost reklamy, podkladový materiál a mnoho dalších. Obecně se u exteriérových reklam klade důraz na použití materiálů a kotvení, které jsou odolné vůči náročným povětrnostním podmínkám (déšť, vítr, sníh), ale důležitá je i odolnost vůči UV záření – použití materiálů, které vlivem slunečního záření nepraskají, neblednou nebo nemění tvar. Rozdíl je samozřejmě také v použití elektroinstalace pro exteriér a pro interiér.

Exteriérová reklama může mít řadu formátů, rozměrů a provedení – klasické reklamní boxy, 3D světelná reklama, reklamní výstrče, totemy, pylony, brány, bannery, polepy a mnoho dalších. Podle individuálních potřeb každé firmy vždy společně navrhujeme a vybíráme takový formát reklamy, který splní svůj účel – přivést zákazníka a upevnit povědomí o firmě či značce.

Prohlédněte si i další podobné reference