LED světelná reklama pro SIKO – Bratislava, Bory

LED světelná reklama pro pobočku SIKO Bratislava Bory. LED světelné reklamní boxy jsou oblíbenou formou exteriérové  reklamy, kterou lze spatřit na mnoha budovách – obchody, prodejny, průmyslové haly a podobně. Tyto boxy využívají kombinaci banneru s potiskem a LED podsvícením, díky čemuž je na ně možné umístit téměř cokoli – loga, nápisy, grafiku či obrázky.

Jednou z klíčových výhod reklamních boxů je jejich schopnost upoutat pozornost. Jsou snadno viditelné z dálky, což přináší efektivní způsob, jak upoutat pozornost lidí na firmu nebo produkt. Další výhodou tohoto reklamního formátu je trvanlivost. Díky použitým materiálům a technologiím vydrží exteriérová reklama roky, bez nutnosti zásahu (dle konkrétního typu a umístění).

Interiér – LED světelná reklama ve formě malého boxu

Pro zjednodušení orientace byla menší LED světelná reklama umístěna i do interiéru – ve formě malého světelného boxu. Interiérová světelná reklama je poutavá, trvanlivá a zároveň nenáročná na údržbu. Po montáži vyžaduje minimální péči a díky kvalitě použitých materiálů a práce nejsou nutné časté opravy a výměny komponentů. Široká nabídka materiálů nabízí různé alternativy reklam v různých cenových hladinách.

Zaoblená LED světelná reklama

Atypické tvary a specifické požadavky na formát reklamy pro nás nikdy nebyly překážkou. Decentně tvarovaný reklamní box se dokonale přizpůsobí fasádě budovy a nijak nenarušuje celkový estetický dojem.

Prohlédněte si i další podobné reference