VOLVO – výroba 3D reklamy, polepy, reklamní stěna, vstupní portál

Kompletní reklamní vybavení pro showroom Volvo v Bratislavě na Rožňavské ulici. Výroba 3D reklamy, montáž na fasádu, výměna polepů na budově a výroba a montáž vstupního portálu do showroomu.

Výroba 3D reklamy

Každá reklama je jedinečná a specifická podle konkrétních parametrů a požadavků. Výroba 3D reklamy v Ravafolu začíná přijetím podkladů a požadavků od zákazníka. Grafici a konstruktéři zpracují reklamu do potřebné vizuální a technické podoby. Následně jsou podklady předány do výroby, kde již v závislosti na konkrétní reklamě začíná proces zpracování surových materiálů.

Samozřejmostí je také doprava reklamy na určené místo a montáž. V závislosti na náročnosti a rozsahu montáže se zajistí potřebná technika. Světelnou reklamu nejčastěji umisťujeme na fasády a střechy nemovitostí.

Reklamní stěna s logem, polepy a vstupní portál

Do interiéru byla vyrobena podsvícená reklamní stěna s logem společnosti. Vstup do showroomu dotváří elegantní podsvícený vstupní portál. Staré okenní polepy byly odstraněny a vyměněny za nové mléčné polepy a modrými fóliemi pod logem.

Prohlédněte si i další podobné reference