Planeo Elektro

Výroba světelných reklam a velkoformátový tisk pro Planeo Elektro už několik let.

Vyrábíme a montujeme nejen externí reklamu – jako 3D světelná reklama, světelné reklamní boxy a oboustranné výstrče, ale také reklamní interiérové ​​polepy a světelnou reklamu do vnitřních prostor.

3D reklama

3D reklama představuje výrazný a dobře viditelný typ reklamního nápisu, a to ve světelném i nesvětelném provedení. Může se jednat o samostatná 3D světelná nebo nesvětelná písmena, nebo o tzv. kompozitní kazetovou reklamu, která je vyrobena z kompozitních materiálů.

Pro dosažení nejlepšího výsledného efektu a zároveň optimální energetické úspory používáme v našich reklamách LED technologii. Podle umístění reklamy bývá použita v kombinaci se soumrakovým spínačem nebo s časovačem.

Exteriérová reklama

Reklamní boxy, bannery a různé typy nápisů určené do exteriéru. Díky robustnějšímu provedení a použití materiálů vhodných do exteriéru tyto reklamy dobře odolají i náročným povětrnostním podmínkám.

Interiérová reklama – retailové vybavení

Reklamní dekorační polepy, polepy výkladu, reklamní nápisy a reklamní či informační tabule v obchodě, navigační prvky – firma Ravafol zajišťuje kompletní vybavení pro retailové provozy a obchodní řetězce.

Prohlédněte si i další podobné reference